monitorowanie konkurencji

Prawdopodobnie najlepsza aplikacja do Instagrama do śledzenia konkurencji

Spis treści:

  1. Wstęp: aplikacja do instagrama do śledzenia konkurencji
  2. Kogo obserwować na Instagramie?
  3. Aplikacja do monitoringu Instagrama
  4. Aplikacje do instagrama – ważna informacja

Wstęp: aplikacja do instagrama do śledzenia konkurencji

Piotr Weppe, dzień dobry. Kłaniam się nisko. Witam Cię serdecznie na swoim YouTubie. Dzisiaj kolejny odcinek z serii: Jeden Prosty Trick. Pokażę Ci narzędzie, aplikację do Instagrama, dzięki któremu będziesz mógł obserwować co Twoja
konkurencja wyprawia na Instagramie. Dzięki niemu możesz się zainspirować i lepiej działać na Instagramie.

Co tam znajdziesz w tej aplikacji?

  • Przyrost obserwujących,
  • wskaźnik zaangażowania,
  • dane historyczne,
  • najbardziej popularne posty i wiele innych rzeczy.

Według mnie ta aplikacja do Instagrama jest dużo lepsza, niż najbardziej popularny Social Blade. Nie wymaga podania danych karty kredytowej. Ja jeszcze w polskim internecie nie trafiłem, żeby ktokolwiek o tym mówił. Zapraszam do oglądania.

Kogo obserwować na Instagramie?

Kogo warto obserwować? Obserwować warto nie tylko swoją konkurencję, ale obserwować warto też inne profile na Instagramie, które mogą być dla nas jakąkolwiek inspiracją. Jak oni to robią, że mają tylu followersów? Czy oni znają odpowiedź na pytanie: jak zdobyć followersów na Instagramie?

Jeszcze mały tip ode mnie: na potrzeby rejestracji na tego typu stronach warto założyć sobie jakiegoś spam mail’a. Ja mam takiego maila założonego tylko i wyłącznie na potrzeby rejestracji na jakieś okresy próbne itd.. Można też korzystać z temp maila, ale mówiąc wprost to jest tak popularne, że te strony raczej w większości już blokują takie maile tymczasowe.

Aplikacja do monitoringu Instagrama

Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu z tej aplikacji do Instagrama. Darmowe konto możesz założyć na 14 dni. Już na darmowym koncie możesz bardzo dużo się dowiedzieć o swojej konkurencji. Gdybyś jednak chciał wykupić pełną wersję, cena jest śmiesznie niska. Wynosi ona 1$ za jedno obserwowane konto.

Możesz z tej aplikacji wyciągnąć takie dane jak wspomniałem na wstępie. Możesz posortować sobie posty z jakiegoś okresu czasu, sprawdzić które z nich były najbardziej popularne, zdobyły najwięcej lajków. Możesz też sprawdzić jaki typ contentu generuje największe zaangażowanie wśród społeczności w postaci komentarzy pod postami.

Content marketing, czyli marketing treści – co to jest?

Ta aplikacja to instrack.app

Aplikacje do instagrama – ważna informacja

Istotna informacja – to nie jest żadna współpraca. To nie jest żaden link afiliacyjny. Ja za to, że tę aplikację polecam nie mam żadnych profitów. Po prostu znalazłem to w internecie i uważam, że jest tak dobre, że postanowiłem się tym z Tobą podzielić.

Źródło zdjęcia: Pixabay.con

Bezpośredni link do filmu: Jak zdobyć followersów na Instagramie? Jak obserwować konkurencję? Instagram dla biznesu.